| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Ce părere aveți despre spirulină în raport cu creșterea în masă musculară, ajută, merită, există efecte adverse? Mă gândesc s-o includ în alimentația mea având în vedere faptul că-i doar o algă, deci e 100% natural.

Răspuns Câştigător
| Sonia822 a răspuns:

E foarte buna, stimuleaza creierul, da energie, da si putere jos happy Trebuie avut grija de unde o iei, nu e doar alga, mai are aglomerant, praf de talc. La Hofigal e solida, la alte firme e praf in capsula, conteaza din ce e facuta capsula aia, ca nu are doar gelatina animala. Doar in orient e 100% naturala, la noi e o varianta mai apropiata, dar nu cred ca dauneaza. Eu iau, ma simt bine.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, e bună, folosesc și eu.