| FitMonkey a întrebat:

Ce parere aveti de jack3d? daca il folosesc cum scrie pe cutie pot patii ceva? am inteles ca imi da energie dar in cresterea in masa musculara cat ma ajuta? multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Eu iau o portie 5 zile pe sapt de cam 2 luni si nu am patit nimic, decat o stare de furnicaturi sub piele foarte agasanta intre 10-25 minute dupa ce iau suplimentul, in rest sala merge superb.

| FitMonkey explică (pentru JohnnyBi):

Rezultate in cresterea masei musculare?

| JohnnyBi a răspuns (pentru FitMonkey):

Avand 4g de creatina sau chiar mai putin nu sunt plin de apa. luandu-l de maxim 2 luni ..ma declar multumit de el. masa musculara nu pot sa ma pronunt direct, dar indirect: greutati mai mari, repetari mai multe pe serie, capacitate de efort sustinut muuuult mai mare decat normal...eu zic ca merita. iti da tot ce ai nevoie pentru un antrenament bestial, dar alimentatia face restul. fiind student am un program cam asa: la 7 la practica, la 12 la facultate, la 8 la sala, mananc cat pot pe drumuri si acasa la 10 cand vin de la sala...deci alimentatia mea e mai mult sandwishuri in casa sau sandwish de la metrou, micul dejun bine pus la punct si cina.si am crescut si asa, deci daca ai tot pus la punct faci treaba cu el