| BCosmin14 a întrebat:

Ce sporturi faceti sau ati facut? Eu am facut 3 ani de footbal, 3 de inot si de o saptamana m-am apucat de handbal.

Răspuns Câştigător
| cryptobiologist a răspuns:

Gimnastica 1 an, karate 2 ani, atletism 1 an, schi 2 ani, balet 5 ani (si inca mai fac), Volley 2 ani jumate (si inca mai fac), inot de 6 luni si inca mai facbig grin, dabsuri 1 an si handball aproape 1 an.Cam atat.dar as vrea sa fac multe alte sporturi.dar nu am timplaughing

7 răspunsuri:
| radwoo24 a răspuns:

Pai fac fobal, handbal (de performanta), tenis de camp si atletism.

| BCosmin14 explică:

Waw! cate sporturi...va da-ti seama ca nu pot da fundita la toti si mai ales la astfel de intrebari.da aici e vina mea dar ma voi gandi si voi da o fundita la cineva care imi place cel mai mult!

| BlondiNNNa a răspuns:

Handbal de 3 ani:d

| diana0983 a răspuns:

Handball... de 2 ani juma...

| Maymuthinka a răspuns:

Atletism(de performanta) si de la 5 ani ski,inot, tenis, patinaj(de placere)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! kiss Am facut handball de 2 ani si ceva, volei de cateva saptamani, fotball nu practic laughing Fundita?big grin

| Cosmin_4483 a răspuns:

Fotbal de 5 ani