| anonim_4396 a întrebat:

O metoda eficienta de crestere? fara handbal, basket, inot sau alte sporturi din astea pentru ca nu le pot practica in orashappynu stiu, ceva, stretching, orice

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Exercitii la bara *din aia de intins covoare de ex *
.fa cateva tractiuni pe zi, si ar trebui sa se vada cu timpul rezultatele!
...dar oricum. nimic nu se compara cu basketul si inotul!

| ๓itนpitน a răspuns:

Uite o metoda simpla ce a mers pentru mine
Te pui in fund pe jos cu picioarele intinse, te relaxezi apoi incerci sa ajungi incet cu mainile la varfurile picioarelor si repeti. Daca faci asta zilnic te vei simti mai intins deoarece corpul se intinde si isi mareste capacitatea de a se lungi, ca o dezmortire.Succes :X