| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Ce spuneti de meciurile din seara asta(Europa League)?
Am emotii la Besiktas - Liverpool, cred ca se termina egal, Inter-Celtic, la Legia - Ajax, Olympiakos-Dnipro si Everton-Young boys, cred ca Young boys fac surpriza...
Comentati toate meciurile din seara asta, nu doar cele de care am scris eu D:

3 răspunsuri:
| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Am emotii la Besiktas - Liverpool, cred ca se termina egal, Inter-Celtic, la Legia - Ajax, Olympiakos-Dnipro si Everton-Young boys, cred ca Young boys fac surpriza...
Nu mai stiu altele!

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Costas_Camelia_1976):

Tocmai te-ai ales cu un "nefolositor"
cred ca e cel mai tampit raspuns pe care l-am primit in cei 4 ani ai mei petrecuti pe TPU

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

! Mi-am dat parerea!