| SatanaExistă a întrebat:

Crede cineva intr-o minune in seara asta la meciurile steaua-ajax si cfr-inter?

Răspuns Câştigător
| RyanFlame98 a răspuns:

De ce nu? Si CFR si Steaua pot intoarce rezultatul din tur daca vor marca in primele 20 de minute

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu, stelistii sint prea infumurati si mereu "se culca pe-o ureche" dupa o victorie cit de mica. In plus, ei asteapta "calculele matematice", sa piarda altii ca sa "cistige" ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Crede cineva intr-o minune in seara asta la meciurile steaua-ajax si cfr-inter? " - Da, sunt suficienţă bizari, microbişti fanatici şi unii românişti convinşi(adică varianta românească a optimismului), care chiar cred că Steaua şi CFR pot face minuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am crezut intr-o minune si uite ca steaua a facut-o. Pacat ca drumul ei in europe league s-a opriot dupa meciul cu chelsea, dar asta e. crying crying crying crying crying

| HaKa93 a răspuns:

Eu unu nu cred, ajaxul si interul nu se compara cu noi. poate in urmotorii 10 ani vom putea bate o echipa mare

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaKa93):

Aşa s-a zis şi la începutul anilor 2000 şi ghici ce, echipele noastre au bătut unele echipe destul de mari din Europa. Problema noastră nu e că nu le putem bate, problema noastră e că nu putem înainte în competiţiile europene. Că e Ajax, că e Liverpool sau Twente, niciodată nu reuşim o perfomanţă notabilă.

| SatanaExistă explică (pentru HaKa93):

Ce ziceai?

| Nushba a răspuns:

Eu am crezut in steaua si uite ca au castigat

| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

Parerea mea este ca steaua sa poata castiga impotriva echipelor mari e sa aplice strategia Milanului de aseara cu Barcelona ( o defensiva perfecta, contratac in viteza cu pase dintr-o singura atingere) sunt fan steaua si mi-as dori sa vad ca joaca un fotbal frumos dar trebuie sa fim realisti un jucator de la ajax casta cat toata echipa de la steaua

| morandi a răspuns:

Nu cred... slabe sanse...0

| Ghr_Razvan_1996 a răspuns:

laughing Doamne ajuta si bate Steaua thinking si cred ca cfr si interu vor face egal