| John16 a întrebat:

Ciao TPU, cand vor incepe meciurile romaniei pentru euro?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Prima etapa din acest an va fi in 29 martie.
Programul complet al grupei:
-Irlanda de Nord - Finlanda, ROMÂNIA - Feroe, Ungaria - Grecia (29 martie 2015);
-Finlanda - Ungaria, Irlanda de Nord - ROMÂNIA, Feroe - Grecia (13 iunie 2015);
-Feroe - Irlanda de Nord, Grecia - Finlanda, Ungaria - ROMÂNIA (4 septembrie 2015);
-Finlanda - Feroe, Irlanda de Nord - Ungaria, ROMÂNIA - Grecia (7 septembrie 2015);
-Ungaria - Feroe, Irlanda de Nord - Grecia, ROMÂNIA - Finlanda (8 octombrie 2015);
-Feroe - ROMÂNIA, Finlanda - Irlanda de Nord, Grecia - Ungaria (11 octombrie 2015).