| VBC7 a întrebat:

Cine imi spune care este cel mai titrat jucator roman de fotbal primeste funda.Valabil doar azi.

Răspuns Câştigător
| LimonadaBaa a răspuns:

Miodrag Belodedici daca vorbim de importanta trofeelor pe care le-a castigat:5 Campionate ale Romaniei, 4 Cupe ale Romaniei, 2 CCE si o Supercupa a Europei

Marius Lacatus daca vorbim de numarul trofeelor:10 Campionate ale Romaniei, 7 Cupe ale Romaniei, 1CCE si o Supercupa a Europei

5 răspunsuri:
| katalyn16tpu a răspuns:

Cel mai titrat G.Hagi, cel mai bun N.Dobrin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hagi... cine altcineva

| cosmii10 a răspuns:

Cel mai bun este HAGI

| VBC7 explică:

Am spus cel mai titrat Referindu-ma la trofee castigate.Voi da funda la sfârșitul zilei

| miTzuliK93 a răspuns:

Dar e simplu... Miodrag Belodedici.