| yym a întrebat:

Care credeți că este, la ora actuală, cel mai bun jucător de fotbal din Campionatul românesc, Liga I?(nu contează dacă este roman sau străin.). Credeți că în momentul de față, vreun jucător român ar putea face față în alte Campionate?(dar unele bune, Italia, Spania, Anglia, nu India sau Maroc, de exemplu...)...ce părere aveți?(părere personală: după statistici, cifre, cum doriți.). Cel mai interesant și bun răspuns primește funda!

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Denis Man. Are tehnica, viteza, suturi, driblinguri, pozitionare buna, demarcare, pentru campionatul romanesc e prea bun, nu stiu daca afara ar face fata, pare jucator de Italia sau Spania ca fizic.

2 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Stefan radu daca a fost tinut mai mult de 3-4ani inseamna ca avut ''ceva de zis''(pe teren) si are. Iar din trecut Dan petrescu -chelsea, 5 ani. Nu am statistici

| Titan123 a răspuns:

Cicăldau,e cel mai bun.