| alexandrey a întrebat:

Care este cel mai titrat club de fotbal din lume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real Madrid - cel mai titrat
Benfica Lisabona - cei mai multi suporteri oficiali

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intradevar asta nu o stie nimeni sunt grupuri de persoane care tin cu cate o echipawinking

| gigiro a răspuns:

Eu nu sunt in tema, dar cred ca Manchester United.

| matadoru a răspuns:

Cel mai titrat club din lume este Real Madrid.Prin titral nu se intelege cati oamenii tin cu echipa aceea, cat suporteri are, ci se refera la trofeele cucerite toate la un loc. Iar ca numar de suporteri din intreaga lume, un top 5 arata astfel : Barcelona, Real Madrid, Man Utd, Chelsea si Liverpool!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ac milan

| Mephisto666 a răspuns:

Cel mai titrat club de fotbal din lume este AC Milan urmat de Boca Juniors, clasamentul este efectuat dupa trofeele internationale, cele interne nu se pun