| bluuuu a întrebat:

Cine imi zice si mie unde pot sa ma inscriu intr'un concurs de dans? app. am 12 ani. am niste miscari foarte superbe si as vrea sa arat lumii ce pot.mai pe scurt. (am 12 ani si vreau sa ma inscriu la un concurs de dans in jud maramures -sighetu marmatiei

Răspuns Câştigător
| NorbO a răspuns:

Gandeste-te ca un concurs international de dans ajunge la preturi incredibil de mari, costumatie, incaltaminte blabla.
Dar daca vrei sa participi la multe concursuri cel mai usor e sa fi la un club serios care te poate ajuta, ori cum depinde si de ce dans facihappy

2 răspunsuri:
| NorbO a răspuns:

Dar cu banii cum staibig grin?

| bluuuu explică:

.bine. dar cat ar puea sa coste?