| TheStrategist a întrebat:

Câte zile pe săptămână vă antrenați?

11 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Înainte 5, acum 4. Dar te păcalești singur cu întrebarea asta. Spre exemplu, din răspunsul meu pare că nu e cine știe ce că am renunțat la o zi de antrenament, dar de fapt înainte făceam 11 antrenamente pe săptămână, iar acum fac doar 4. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna sunt sedentar. Call of duty mobile, stau în pat și dorm. Primăvara pana toamna târziu sunt pe bicicletă, cel puțin 2000 km pe sezon ii bag pe bicicleta. Poate și mai mult.

| TheStrategist explică (pentru anonim_4396):

Poți să te antrenezi și acasă vreo 20-30 de minute pe zi dacă nu poți ieși afară cu bicicleta. Sunt o mulțime de exerciții pe internet care nu necesită echipament.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheStrategist):

Nu am motivație.

| Czechoslovakia a răspuns:

7/7
4 zile pe grupe si restul cardio, abdomene si stretching

| TheStrategist explică (pentru Czechoslovakia):

Te antrenezi cu greutăți sau calisthenics?

| Czechoslovakia a răspuns (pentru TheStrategist):

Greutati,tu cum mergi si pe ce?

| TheStrategist explică (pentru Czechoslovakia):

Și eu tot cu greutăți fac, doar că în afară de asta mai fac flotări și tracțiuni.