| anonim_4396 a întrebat:

Cineva care nu se pricepe vrea sa ii comand de pe myprotein. Stie cineva care a comandat, cam cat ar costa livrarea și în cat timp ajunge?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai jos la livrare rapida indiferent de valoarea comenzii :

https://www.myprotein.ro/customer-services/delivery-information.list

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inteleg totusi, daca nici tu nu ai comandat si nici nu te pricepi, de ce te-ai baga sa-i cumperi altuia?
Stii ca risti sa-ti spuna ca s-a razgandit si sa ramai cu proteina platita de tine?
Asta nu este ajutor, fiindca se intampla frecvent ca omul sa se razgandeasca si atunci apar divergente.