| VBC7 a întrebat:

Credeti in transferul lui Chiriches la AS Roma?

4 răspunsuri:
| marin81 a răspuns:

Posibil sa se intample, au fost si alte transferuri mai surpriza

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu stiu daca se va transfera sau nu, Tottenham nu va renunta usor la el, tinand cont ca a platit 9, 5 milioane de euro ca sa-l ia, dar daca va pleca, ar fi un pas inainte pentru el. Cred ca i s-ar potrivi mai bine campionatul italian si ar avea si mai multe sanse sa joace titular, probabil.

| alexs99 a răspuns:

Momentan este doar un zvon, insa s-ar putea ca acest transfer sa se realizeze.Pentru Chiriches nu ar fi neaparat un pas inainte, pentru ca Roma are un cuplu de fundasi bine sudat(Benatia-Castan), asa ca actualul jucator al lui Tottenham nu va avea prea multe sanse de a evolua.
O zi buna.

| CM_Cosminel_1999 a răspuns:

Posibil