| MLorand78 a întrebat:

Cine credeti ca va marca primul gol pentru Romania in aceasta seara si in ce minut? Cine va fi cel mai aproape de adevar va primi funda! Eu zic ca va marca mutu sau chiriches in minutul 41 happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da bă, " prinţul " Cristea dă gol seara asta. rolling on the floor Singurul lucru în care putem spera. Că ăştia care sunt acum la naţională sigur nu vor reuşi să facă acest lucru.

România nu marchează în meciul cu Olanda. Pierde 3-0.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mutu sau Chiriches in minutul 60

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii baga pe Mutu, Chipciu si Torje de la inceput nu era scorul asta

| Vasy0105 a răspuns:

Goian Min 36

| Pogonici a răspuns:

1-0 Romania gol adrian cristea

| MLorand78 explică (pentru Pogonici):

Lol, ai cele mai mari sanse sa primesti funda!

| Bogdi_Paul_1999 a răspuns:

Mutu in minutul 65

| sav8930 a răspuns:

Adi Mutu face dubla în seara asta!

| ulquiorra4 a răspuns:

Adrian Mutu 100% xD
min. 34winking

| robluemusic a răspuns:

Salut eu spun ca Romania nu va marca asta seara asa ca... prezic un 2-0 pentru Olanda.