| Dobitoc a întrebat:

Care credeti ca este transferul verii in fotbal?

Răspuns Câştigător
| pasatGeorge a răspuns:

José Mourinho la Real Madrid

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Victor Piturca la Steaua. Clar. Pacat ca nu s-au inteles. Steaua era sub indrumarea lui Victor Piturca acel club profesionist de care avea nevoie Romania si de care aveau nevoie mai ales fanii ei. Se puteau schimba multe. Si peste ani Steaua putea chiar sa ajunga sa cumpere jucatori foarte buni si sa vanda pe sume de 3-4 milioane. Dar era nevoie de timp. Proiectul lui Victor Piturca era ambitios si nu numai. Era si realist. Putea face din Steaua un nume mare pentru Europa, putea sa renasca Steaua. Privind la transferurile facute de Steaua pot spune ca sunt transferuri mari, atat la nivelul echipei cat si la nivelul ligii I jucatori precum Radut, Latovlevici, Dorel Stoica si Anghelov.

Dar eu spun ca anul acesta cele mai bune transferuri vor fi jucatori deja cunoscuti. Jucatori care vor dovedi ca pot mai mult. Jucatori gen Bogdan Stancu, Eric, Deac, Torje, Mihai Costea, etc.

| adriangabor92 a răspuns:

Radut la steaua

| Sua a răspuns:

Villa la Barcelona

si mai sunt si altele la fel de interesante

mai ales transferurile facute de Man. City

| pauladrian a răspuns:

Mourinho, Messi si Ronaldo sunt vedetele absolute ale fotbalului, Mourinho la Real e transferul verii.

| MoNsTeR a răspuns:

Mourinho clar

| Cezar17 a răspuns:

Nu stiu dar sigur la steaua pentru ca eu sunt stelist

| Razvan_7138 a răspuns:

Di maria la Real Madrid