| cosmina05 a întrebat:

Cu cat timp inainte trebuie sa ma prezint la meci?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Depinde de meci si pe ce stadion este, ca daca este un meci foarte important, cu multi spectatori si pe arena national poate dura mult controlul la intrare si se poate intarzia, asa ca mai bine cu 2 ore daca nu vrei sa pierzi inceputul, ca s-a intamplat asta in toamna. pe un stadion normal la un meci normal cu 1 ora, 1 ora jumatate.

6 răspunsuri:
| BellaKiოNana a răspuns:

Cu o orabig grin

| lazarsergiu a răspuns:

In calitate de ce? Daca de spectator, intr-un oras decent ca numar de locuitori, cu 1 ora, cel putin 30 de minute. Daca esti organizator, sau responsabil de siguranta ( paznic ) 2 sau chiar 3 ore inaintea meciului.

| cosmina05 explică (pentru lazarsergiu):

Spectator la Steaua - Vaslui

| Bia125 a răspuns:

Depinde ce meci. De obicei cu o ora.

| ʏօռʊȶ a răspuns:

O ora e mult.dar sa eviti aglomeratia cu 1h dupa mine m-as duce cu 30min

| lazarsergiu a răspuns (pentru cosmina05):

1 ora e perfectwinking