| OneTap a întrebat:

Cum as putea sa devin un fotbalist mai bun?

Răspuns Câştigător
| Andreivladcarnatu22 a răspuns:

Ai putea sa iti antrenezi conditia fizica mai mult. Apuca-te de sala si foarte important, nu te lasa de fotbal, daca vrei sa devii mai bun iti trebuie exercitiu, asa functioneaza orice in viata.

3 răspunsuri:
| debarasator63 a răspuns:

Cu mult antrenament + viață sportivă ordonată + seriozitate. La asta adaugi talentul și ești ok. Succes!

| MariusNWM a răspuns:

Cu munca, 90% munca, 10% talent!

| mihail2003 a răspuns:

Vrei sa zici sa joci foarte bine, sa joci in fiecare zii si cu cat joci mai des vei devinii foarte bun