| StormShadow a întrebat:

Salut cum as putea sa devin fotbalist junior in Suceava le am bine dau funda celui mai bun

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a deveni fotbalist junior trebuie sa te duci la echipa de juniori a unei echipe importante si mai apoi sa avansezi pana spre echipa mare.

| YoYo09 a răspuns:

Pai te duci mai intai si joci la echipe mai slabe iar dupa te duci si vorbesti cu patronul echipei din Suceava ca vrei sa joci la ei in echipa....si dupa vezi daca te accepta, sau poate te pune sa dai niste probe... sper ca te-am ajutat! Succes

| StormShadow explică (pentru YoYo09):

Da nu joc la nici o echipa cum sa intru

| StormShadow explică:

Da nu joc la nici o echipa slaba cum sa intru la vreo echipa asta vreau