| alexx102428 a întrebat:

Cum s-a sinucis Chris Benoit?

6 răspunsuri:
| 2Dragos2 a răspuns:

Greu de gasit, nu prea se scrie de modul in care s-a sinucis

| WorldTraveler2553 a răspuns:

A folosit un aparat de ridicat greutăți pentru a-și rupe gâtul singur, după ce și-a omorât soția.

| markakm a răspuns:

Amice,Chris Benoit s-a sinucis acum 10 ani.

| Sn4k3 a răspuns:

Https://ro.wikipedia.org/wiki/Chris_Benoit
Gasesti aici toate detaliile.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Cu stil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce scrie pe Wikipedia:

În perioada între 22 iunie și 25 iunie 2007, Chris Benoit, un luptător profesionist veteran de vârstă de 40 de ani, angajat de World Wrestling Entertainment (WWE), a ucis-o pe soția sa Nancy Benoit și l-a strangulat pe fiul lor de 7 ani Daniel, înainte de a se spânzura. Rezultatele autopsiei au arătat că soția lui Benoit a fost ucisă mai întâi, deoarece a fost legată la picioare și încheieturi și a murit de asfixiere vineri. Nancy a fost găsită învelită într-un prosop și cu sânge sub cap, deși Attorney District Fayette County Scott Ballard nu a raportat alte semne de luptă. Fiul tânărului, Daniel Christopher Benoit, a murit de asfixie, aparent ucis în timp ce se culca în pat în dimineața zilei de sâmbătă. Apoi duminică seara Benoit s-a sinucis în camera de greutate, când a folosit o mașină de ridicare a greutății pentru a-și rupe propriul gât.

In caz ca nu intelegi, uite site-ul in engleza:

https://en.wikipedia.org/wiki/Chris_Benoit_double-murder_and_suicide