| pascalau12 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu adevarat cu Chris Benoit.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Salut eu sunt cel mai mare fan Chris Benoit :(
Din pacate el a avut probleme la cap si a inebuni apoi si-a omorat nevasta si copii si apoi s-a sinucis.
El este cel mai iubit wrestleri din lume si a fost cel mai bun tehnician din lume.
E recunoscut ca ar fi prientre cei 10 wrestleri cei mai buni din lume.
Dupa parerea mea el este cel mai bun wrestler din lume.
Sincer sa fiu eu si acum plang ca a murit :((
Uite poti afla mai multe de aici >>> http://en.wikipedia.org/wiki/Chris_Benoit

R.I.P CHRIS BENOIT :( love you

4 răspunsuri:
| Funkypad a răspuns:

A fost omorat de Kevin Sullivan ca era gelos pe sotia lui si pe el

| Paval_Alexandru_2000 a răspuns:

Da,Chris Benoit sa sinucis in casa lui

| ChioLays a răspuns:

Pe net si pe wikipedia scrie ca a murit d-ar n-a murit, s-a retraswinking la fel ca si cheavo guerero ziceau ca-i mort da doar a fc asta sa se lase de wrestling.

| OnuOnulică a răspuns (pentru ChioLays):

laughing))))))) omule te rog frumos nu vreau sa te jignesc laughing dar tu iti dai seama ce prostie ai spus?
Chris Benoit chiar a murit nu a fost nici o inscenare.