| Helpme1244 a întrebat:

Daca am castigat un bilet de pariuri si am incercuit pronosticurile biletu e prins?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Adica l-ai mazgalit?
sanse minime sa mai primesti ceva pe el.

| StrongHeart a răspuns:

Daca codul de bare nu este sters, poti sa desenezi si obscenitati, ei sunt obligati sa iti plateasca castigul.Meciurile sa fie cu verde, sa nu mazgalesti partea din spate unde trebuie scris nume, prenume cnp si codul de bare cum ti-am zis.

| Violleta2022 a răspuns:

Te-ai comporat exact ca un copil prost.
Chiar daca nu ti-a placut raspunsul meu, nu inseamna ca-i eronat, dimpotriva, iti va fi respins la plata, anulandu-l, pentru ca-i mazgalit.
Dar vei vedea asta si singur, curand, cand te vei duce cu el sa-l incasezi.
Scrie clar peste tot ca biletele nu trebuiesc deteriorate, pentru ca devin invalide.
'

| Violleta2022 a răspuns:

Partea cea mai interesanta este ca nu este legal sa joci la loto, sau jocuri de noroc, ori pariuri pentru ca esti minor!
Daca ai mintit, este vorba de fals in acte si se pedepseste legal.
In orice caz, nu ai cum ridica un premiu, odata ce ai doar 14 ani, iar limita de varsta este PESTE 18 ani.