| HsoVaoabaoa a întrebat:

Daca bag la pariuri un bilet si il pierd se duce tot biletu?

2 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Nu, iti dau banii inapoi, cu dobanda.

| Ara997 a răspuns:

Daca nu bagi ai mai mult de castigat. o parte din cei care joaca si incep in gluma sfarsesc in serios adica pierd sume mari si devin dependenti de jocurile de noroc. cum apare dependentza? pai promisiunea castigului produce o tensiune si o anumita placere, senzatie de care cu timpul devii dependent. Se fac foare multi bani din slabiciunile omului, vezi tutun, alcool, droguri, pornografie si depenta de jocuri. toate saracesc sau imbolnavesc omul, facandul dependent si promitandu-i "senzatii tari ".