| Andreea132003 a întrebat:

Daca fac 200 de abdomene in fiecare zi timp de doua săptămâni, scap de grasimea de pe burta?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Trebuie mereu ori sa alternezi ori sa maresti dificultatea ori sa cresti numarul/durata exercitiilor, daca faci mereu acelasi lucru, va merge putin la inceput si apoi e ca si cum nu faci pentru ca se obisnuieste organismul. Iar abdomenele sunt pentru definirea muschilor, nu pentru slabit, pentru slabit se face cardio.

| Cosmin86 a răspuns:

De cand scapi de grasime cu abdomene?

alimentatie + cardio