| nutellasicobreala a întrebat:

Daca ma apuc de sala si ma duc doar la programele pentru slabit in zona abdomenului, a picioarelor, a mainilor si a fundului imi scad sanii?

8 răspunsuri:
| AuzifABau a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))) Sanii nu vor scadea niciodata. doar la batranete ti se va parea tie pentru ca se duc in jos. sanii sunt ca penisul. xD laughing

| Mussette a răspuns:

Se pot micsora. sad

| Mussette a răspuns (pentru AuzifABau):

Pentru cultura ta generala, sanii sunt formati si din tesut adipos, care in timpul efortului, al exercitiilor fizice se diminueaza. Pe cand enisul nu-i format din tesut adipos.hee hee

| KilluaZoldyck a răspuns:

Depinde de cat de grasa esti

| vocea a răspuns:

Nu stai linistita succes

| FitnessTrainer a răspuns:

Este posibil sa se micsoreze, dar asta nu trebuie sa te impiedice sa faci sport. E mai bine sa fii FIT cu sanii putin mai mici decat grasa cu sanii mari happy

P.S.: Nu poti sa slabesti doar in unele zone ale corpului, slabesti peste tot.

| AuzifABau a răspuns (pentru Mussette):

rolling on the floor))))))))) ma inveti u despre ce am intre picioare? fetito. Crede-ma, pentru cultura ta generala las-o asa, crede-ma din ce-a specificat ea acolo nu o sa-i scada sanii decat daca are peste 80-90 kg. iar penisul, hmm :/ scade dupa o anumita varsta xD tesutul acela adipos nu pot spune nimic despre el pentru ca nu ii stiu varsta respectivei. Salut si buonanotte

| darckpetry123 a răspuns:

Nu. laughing)
o sa-ti creasca tongue