| analfabet5698 a întrebat:

Cum pot sa Slabesc in zona fundului si in zona picioarelor?

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Mergând la sală. big grin
Încearcă banda de alergat, ea este cea mai potrivită pentru acele zone.

| daassh a răspuns:

Alergare(sau orice de cardio, dar in principal alergarea) +genoflexiuni + fandari + un regim alimentar stric(bazat pe mai multa proteina si mai putine glucide lipide) + odiha multa, iar daca poti sa mergi si la lasa de culturis si sa faci ceea ce ti-am recomandat eu, va si si mai bine si vei face progrese mari si rapide.Succes!

| denysa10angy11 a răspuns:

Poti sa faci exercitii si acasa. intra pe youtube si scrie " 8 mintsabsworkout " ai toate exercitiile posibile pentru orice parte a corpului... app iti dau un sfat daca te apuci de asta incearca sa ti si un regim cat de cat ca degeaba faci tu 1000 de exercitii daca mananci shaormawinking. succes! :*

| ciprianitadoolcik a răspuns:

Pai cel mai bine poti slabi prin alergare, multa alergare, exercitiile nu prea ajuta...