| andreeaxxl a întrebat:

De cate ori pe saptamana e bine sa fac exercitii pentru a-mi intari musculatura si a scapa de celulita? Dau funda

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Minim de 4 ori, dar si cu o atentie mare la mancare.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Poti si in fiecare zi.

| Deny5 a răspuns:

Trebuie sa ti o dieta echilibrata...si sa faci exercitii de fiecare data cand ai ocazia(preferabil in fiecare zi) si sigur vei avea rezultate! Fundă?:-)

| Iulianaaaaa1 a răspuns:

De celulită e puţin cam greu să scapi, dar nu e imposibil. Fă exerciţii de câte ori vrei tu, dar orientează-te şi dupa rezultate. happy