| Monica_1982 a întrebat:

Ce exercitii pot face pentru a scapa de celulita de pe partea de sus a bratului?

Răspuns Câştigător
| rael a răspuns:

cauta pe Internet exercitii Pilates pentru brate

3 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

masaj cu creme anticelulitice, gimnastica cu gantere...

| claudia_ghilescu a răspuns:

Fara gluma, dar un exercitiu ideal este datul cu mopul pe jos, iti lucreaza muschii foarte frumos! Daca nu, poti incerca flotarile. Dar nu a multe de 20 pe zi, altfel ai sa incepi sa dezvolti niste muschi urati, de barbati...

| norica_oprea a răspuns:

Eu stiam ca daca iti lucrezi putin muschii, arderile continua si atunci cand nu faci nimic, deci probabil ar trebui sa faci ceva exercitii pentru masa musculara.