| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

De ce în opinia voastra Manchester City este favorita la pariuri cu PSG în meciul din tur de la PARIS din SemiFinalele UCL?

4 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Pai ca e, scorul e 2-1 pentru ei și joaca în deplasare, e anul lor de aceea sunt în forma bună, au o echipa bine organizata și sunt serioși nu ca neymar care e egoist și vrea sa rezolve totul de unul singur fără sa coopereze și mai sunt alții de la psg asa, mbape ala...
Nu știu, dar tare mi ca finala va fi chelsea -manchester City.

| Drimmero a răspuns:

City e mai buna decat PSG, d-aia. In repriza a 2-a i-a jucat in picioare, posesie, ocazii, psg a fost neputincioasa.

| 2420 a răspuns (pentru Invictusman):

Și eu presimt niște finale englezești în ambele competiții ca acum două sezoane

| Invictusman a răspuns (pentru 2420):

Trist.