| Xenoverse1 a întrebat:

De ce in orașul meu nu s-au redeschis agentiile de pariuri stradale? Sau in toata tara sunt inchis agentiile?

7 răspunsuri:
| DoroteeaH a răspuns:

Sunt închise în toată țara, din câte știu eu.
Însă, nu ai putea face ceva mai bun cu timpul si cu banii? Nu sunt o comunistă, dar există și chestii mai bune de facut în viața asta scurtăwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

E fix ultima nevoie a societatii acum

| Stropdeploaie a răspuns (pentru DoroteeaH):

De ce l judeci? Fiecare isi traieste viata cum doreste! Este viata lui banui lui nu ai tai! Deci...)))

| Stropdeploaie a răspuns:

Din pacate ..Salile de pariuri ..Cazinourile..raman inchise in toata tara! Dar poti juca online! Iti recomand Casapariurilor.ro

| DoroteeaH a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Imi pare rău, nu am judecat în niciun fel; ai totală dreptate în legătură că este treaba lui, doar am spus că nu e cel ok obicei, de a tot căuta să faci pariuri și a participa la cazinouri...

| Stropdeploaie a răspuns (pentru DoroteeaH):

Nu putem fi cu totii perfecti! Fiecare are cate o doaga la capatana"*)) Poate si tu cheltui banii pe ceva mult mai mult...nustiu ..pe farduri ..bijuterii..ceva de genul?)))poate haine.))tigari?))

| NuCitescNotificari a răspuns:

Sunt inchise casele de pariuri pentru ca se pot crea aglomeratii de oameni