| johnnymax a întrebat:

Dupa parerea voastra care este top-ul celor mai IUBITE 20 de echipe de fotbal din EUROPA?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Liverpool.
2. AC Milan.
3. Barcelona.
4. Bayern Munchen.
5. Real Madrid.
6. Manchester United.
7. Juventus Torino.
8. Ajax Amsterdam.
9. Arsenal.
10. Chelsea.
11. PSG.
12. Inter Milano.
13. Manchester City.
14. Anderlecht.
15. Borussia Dortmund.
16. Napoli.
17. Valencia.
18. Glasgow Rangers.
19. Celtic Glasgow.
20. Benfica Lisabona.

15 răspunsuri:
| CristianoRonaldo13 a răspuns:

1.Barelona
2.Real Madrid
3.Manchester City
4.Chelsea
5.Manchester United
6.Bayern Munchen
7.Milan
8.Juventus
9.Paris-Saint-German
10.Shaktar Donetsk
11.Arsenal
12.Borussia Dortmund
13.SL Benfica
14.FC Celtic
15. Porto
16.Steaua Bucuresti
17.Napoli
18.AFC Ajax
19.Braga
20.Newcastle
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| dragoshudita a răspuns:

1 FC Barcelona
2 Real Madrid
3 Manchester United
4 PSG
5 Manchester City
6 Chelsea
7 Liverpool
8 Arsenal
9 Valencia
10 Malaga
11 Șahtior Donețk
12 Galatasaray
13 Inter Milano
14 AC Milan
15 Juventus
16 Udinese
17 FC Anji Mahacikala
18 FC Steaua
19 FC Vaslui
20 Bayern München
21 FC Dinamo

| FoFoReL a răspuns:

1.Barelona
2.Real Madrid
3.Manchester City
4.Chelsea
5.Manchester United
6.Bayern Munchen
7. Juventus
8.PSG
9.Lazio
10.Chelsea
11.Arsenal
12.Atletico Bilbao
13.SL Benfica
14.FC Celtic
15. Porto
16.Bayern
17.Inter
18.AFC Ajax
19.Braga
20.Steaua Bucuresti sau Dinamo nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru dragoshudita):

Vaslui si Dinamo? Sau Anji? Se vede cat de bine te pricepi...M--AI FACUT SA RAD!

| johnnymax explică (pentru anonim_4396):

Mersi," y2j " cel mai bun top e al tau ( fara steaua si restul )winking! Auzi esti fan jericho?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru johnnymax):

Da, sunt un fan Chris Jericho.

| FReAkAzO1d a răspuns:

Cica Mancheste City waaa.City pana sa fie preluata de miliardari era un NoName ma. oricum cele mai iubite din europa sunt
Real Madrid,Barcelona,Benfica, Manchester UTD, Liverpool, Ajax, Juventus..Cam astea sunt.Si mai sunt unele echipe din ligile inferioare, dar chiar nu imi aduc aminte.

| johnnymax explică (pentru anonim_4396):

De mult timp caut niste fani de pro-wrestling pe aceasta pagina big grin.De cat timp te uiti la WWE, eu ma uit de 8 ani?

| Derbedeu24 a răspuns:

1. Liverpool.
2. AC Milan.
3. Barcelona.
4. Bayern Munchen.
5. Real Madrid.
6. Manchester United.
7. Juventus Torino.
8. Ajax Amsterdam.
9. Arsenal.
10. Chelsea.
11. PSG.
12. Inter Milano.
13. Manchester City.
14. Anderlecht.
15. Borussia Dortmund.
16. Napoli.
17. Psg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru johnnymax):

Eu am început să mă uit la fiecare show pe la începutul lui 2008. Mă mai uitam şi înainte de 2008, dar numai când nu aveam altă alternativă, dar pe vremea aia nu prea înţelegeam care e treaba cu wrestling-ul. Parcă şi prin 2005-2006 am văzut ceva, pe Telesport. Mă rog, din 2008 am început să fiu un fan al wrestlingului, iar din 2009 am început să urmăresc show-urile din trecut. Am urmărit majoritatea show-urilor WWF/E-ului din perioada 1998-2002, perioada de glorie a WCW, unele momente memorabile ale ECW-ului adevărat şi unele evenimente importante ale TNA-ului.

| johnnymax explică (pentru anonim_4396):

Eu am inceput sa ma uit deoarece mi-a povestit fratele meu care era fan de pe perioada monday night war( cand se termina cartoon network incepea tcm si transmitea episoade din nitro ) si mai prin 2007 am inceput sa ma uit si eu la reluari din wcw ecw wwf.In momentul de fata wrestling-ul merge foarte prost( oribil)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru johnnymax):

Fratele tău a prins cea mai bună şi frumoasă perioadă a wrestlingului profesionist. Momentan, WWE-ul produce nişte show-uri jalnice, datorită faptului că se află în PG Era. Mai sunt TNA-ul şi Ring of Honor care mai produc, încă, nişte show-uri destul de bune.

| johnnymax explică (pentru anonim_4396):

Roh da e frumos( sunt fan Davey Richards, Kevin Steen si Nigel McGuinness), in TNA partea de lupte e foarte buna dar stau foarte foarte post cu persoanjele si povestile ( in momentul de fata ACES and 8 sunt o mare prostie si nu inteleg ce vor sa faca cu styles dar mrg ).In wwe vedem doar un mare bol cu cereale colorate, pe unul care tot cere mancare si singurele lucruri bune sunt team hell no si best in the world impreuna cu heyman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru johnnymax):

Împreună cu Heyman şi mai nou cu Rollins, Ambrose şi Reigns. Asta dacă îi vor păstra mai mult de o lună ca o grupare... Că bănuiesc că în curând vor fi " măturaţi " unul câte unul, ba de cena, ba de Ryback, la fel cum s-a întamplat cu Nexus.

Poate că e o prostie chestia cu Aces & Eights, dar totuşi, e mai bine gândită decât cea cu Nexus-ul din WWE. Plus că în spatele acelor măşti, stau nişte wrestleri foarte buni.

| johnnymax explică (pentru anonim_4396):

Nexus si Aces & Eights au fost porcarii, dar wwe a stiut cand sa se opreasca dar tare frica imi este ca tna nu va sti si cred ca Aces & Eights va omora TNA-ul cum nwo a omorat wcw ( spre final nwo devenise o mare, mare porcaire )