| fanFCSB a întrebat:

E tarziu sa ma apuc se tenis la 13 ani?

Răspuns Câştigător
| Kerre a răspuns:

Desigur ca nu! La 13 ani sa te apuci de un sport, in cazul tau Tenis este perfect. Daca asta iti place sa faci atunci poti sa te apuci si la 30 de ani ca tot nu o sa fie tarziu, intotdeauna fa ce iti place.

5 răspunsuri:
| Nevroza a răspuns:

Poti sa te apuci si la 80. Daca iti place, fa-o!

| AFR81 a răspuns:

Pentru performanta da, este, din pacate, mult prea tarziu. Poti, insa, practica acest sport de placere. Este minunat. Pe langa asta, exista o multime de competitii de amatori.

| fanFCSB explică (pentru AFR81):

Multumesc frumos

| fanFCSB explică (pentru Kerre):

Multumesc ai dat un raspuns genial

| fanFCSB explică (pentru Kerre):

Apropo de unde ma cunosti de spui ca pentru mine e perfect? Sau te referi la varsta mea nu?