| Dragos9702 a întrebat:

E tarziu sa ma apuc la 16 ani de tenis de camp?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Pentru performanta e cam tarziu dar prin perseverenta si vointa se poate face performanta. VOINTA SI lucru mult!
DAR trebuia sa-ti si placa big grin
Succes!

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu,dar daca nu te antrenezi cel putin de 3-4 ori pe saptamana nu mai poti face performanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca nu este tarziu, multi copii joaca tenis, fotbal, volei si multe alte sporturi si au varste mai mari.

| Wehes a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu happy

| ImLost a răspuns:

Orice sport ai vrea sa practici la 16 ani este tarziu, de obicei se incepe cu varsta de 6-7 ani, poti incerca cine stie.

| cristianului a răspuns:

E putin cam tarziu dar daca te tii de trea ba si te antrenezi cel putin o data la doua zile o sa reusesti.