| anonim_4396 a întrebat:

Exista dinamovisti pe TPU? Daca da, iesiti la vedere! Doar Dinamo!

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Cainii rosii! Aveam o minge cu Dinamo cand eram mica si de atunci si dragostea mea pentru aceasta echipa!

37 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

N-ai inteles, una este cand spui ce ai de zis si alta este cand jignesti pe cineva.
Nu cred ca esti tu in masura sa te bagi in relatiile unor persoane necunoscute.
Sa iti dai cu parerea e una, repet, dar sa jignesti e alta mancare de peste, fa si tu diferenta, ca te duce capul!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Daca jigneam, trebuia sa am un limbaj licentios, ti se pare ca am avut un limbaj de genul? ''Hodorog'' e jignire? Las-o dracu! Tot am spus mai devreme e valabil, e doar o opinie, am tot dreptul...

| Ripley a răspuns (pentru Drimmero):

Nu cred ca se supara nimeni cand cineva se "exprime liber" folosind ceva argumente. Adica si daca se supara cineva, le inchizi gura cu argumentul.

dar de multe ori cei care " se exprima liber" doar jignesc, insulta si nu folosesc argumente. Si apoi o baga pe aia cu " te-ai suparat ca nu sunt ligau, ca nu-ti cant in struna".

Eu unul nu ma supar daca isi spunea cineva opinia in fata mea, chiar daca nu-mi convine, daca e o opinie argumentata sau macar daca nu vad rautate in opinia persoanei, vad doar ca persoana are opinia aia si n-ai ce-i face.

din pacate, sunt prea multi cei care se folosesc de " libertatea de exprimare" doar ca sa imprastie noroi. E atat de usor sa faci aia. Iei noroiul, il arunci si apoi spui " a fost doar libertatea de exprimare", " ce te superi e o tara libera ".

| Drimmero a răspuns (pentru Ripley):

Cu tine putin am exagerat, dar si varsta ta e exagerata in relatie cu ea, parerea mea, atat. Daca voi va iubiti dupa cum pretinzi, sanatate si numai bine.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Ripley):

Bine zis!

| Anny456 a răspuns:

Doar Dinamo Bucuresti!

| Bogdan8102 a răspuns:

Si eu sun dinamovist! Caine pana la moarte, hai Dinamooooo!