| AlleXCs a întrebat:

big hug Hei Dinamovisti love struck! Inafara de Digisport1 se mei difuzeaza si pe alt program meciul love struckFc Dinamo Bucurestilove struck- Steaua?

Răspuns Câştigător
| Ovidiuflorentin a răspuns:

Nu cred sad ...sa speram ca, castiga dinamo love struck... ( o fata care intelege fotbalul) big grin

| AlleXCs explică (pentru Ovidiuflorentin):

love strucklove strucklove strucklove struck

| Ovidiuflorentin a răspuns (pentru AlleXCs):

love strucklove struck

| AlleXCs explică (pentru Ovidiuflorentin):

Ovidiu...Da`mi si mie id`ul taulove struck! Plss:*

| Ovidiuflorentin a răspuns (pentru AlleXCs):

Prin mesajwinking :*

33 răspunsuri:
| Amoniac a răspuns:

Poi poti sa te uita la meci pe net...Dar mai bine nu te uiti la meci... Poate o sa plangi pentru. ca Dinamo va lua baiate.big grin

| AlleXCs explică (pentru Amoniac):

laughinglaughing Nu cred! Cred ca o sa planga stelistii:@! (sau cel putin asa sper)

| Amoniac a răspuns (pentru AlleXCs):

NU...Eu sunt sigur ca vor plange dinamovistii(putini la numar laughing )

| Holocaust a răspuns:

Presupun ca nu.
Poate il gasesti pe net, sa urmaresti online.in direct.
Si ca sa fiu optimista, Steaua o sa si-o ia rau, ca de obicei. (:

| AlleXCs explică (pentru Holocaust):

Sa speram ca ia bataie Steaua laughinglaughing (ma abtin sa nu ii spun alt fellaughing ) cu 5-0laughing.Ca na.Intra "in groapa" (cum zicea un cantecwinking )

| Holocaust a răspuns (pentru AlleXCs):

Normal ca ia bataie.Cu 5-0, nu ar fi prima data anul asta. laughing
Dinamo o sa ia bataie doar daca mai greseste unul poarta, si-si da autogol.

| sonny89 a răspuns:

Cartoon Network sau Animal Planet laughing cam asa o sa arate jocul...
PS: De ce tin (aproape) toate fetele cu Dinamo?

| AlleXCs explică (pentru sonny89):

Hmm...nu tin toate fetele cu Dinamolove struck...adica colegele mele is innebunite dupa jucatorii de la Steaualaughinglaughinglaughinglaughing ( vai de viata looor) si tin cu Steaua.deci.in concluzie: nu tin toate fetele cu Dinamo. Dar, fetele care tin cu Dinamo (ca si mine) is intregi la minte! De fapt lumea care tine cu Dinamo ii mult mai normalawinkingbig grin.Crede`mawinking!

| sonny89 a răspuns (pentru AlleXCs):

laughing De fapt, cam toti cunoscutii mei care tin cu Dinamo sunt mai putin normalilaughing. Stii, chiar si in momentul de fata, Dinamo e sub Steauawinking

| AlleXCs explică (pentru sonny89):

Pfaiii...stelistule! :o:o:o:o:oraised eyebrowsraised eyebrows:@

| AlleXCs explică (pentru sonny89):

Pfaiiii`:o! inca un stelist:o:o:o:o:o:@raised eyebrowsraised eyebrows!

| sonny89 a răspuns (pentru AlleXCs):

5-0? rolling on the floor o sa bata cu 1-0 dinamo. Asta doar pentru ca Steaua nu joaca nimic acum, nu ca ar fi dinamo cine stie ce mare echipa. Oricum, dinamo trebuie sa castige campionatul anul asta, ca e anul in care nu se mai merge direct in Ligalaughing.

| alecsk9 a răspuns:

Poti sa te uiti online daca nu ai digi sport 1 daca vrei site unde sa te uiti lasa pm si iti dauhee hee

| AlleXCs explică (pentru alecsk9):

Stiu si eu un site pe care pot vedea meciuri live.Si merge foarte bine site-ulwinking! (m`am uitat cam la toate meciurile lui Dinamo pe acel sitetongue)

| alecsk9 a răspuns (pentru AlleXCs):

Mno atunci Fortza Dinamo xcum castiga cu 3-1hee hee

| FreakzoO a răspuns (pentru AlleXCs):

Of of, laughingce face dinamo din fete. ...Pff

| AlleXCs explică (pentru FreakzoO):

No.ce face Steaua din baietistraight facestraight facestraight facelaughing