| cfrtobias a întrebat:

Exista undeva virtual sa colorezi cadru bicicleta sa vezi cum ar arata revopsit in alta culoare?

6 răspunsuri:
| cfrtobias explică:

Unde? si daca se poate in romana

| Kajun a răspuns:

Photoshop

| cfrtobias explică:

Si asa va fi bine, era pe google NeilPryde Bikes da nu le merge site

| cristi202 a răspuns:

M-ai pus pe jar ☺.
Stiam un site, dar nu imi aduc aminte, asa ca acum imi strofoc mintea sa aflu care e. Cred ca il am la bookmark pe desktop, dar acum nu sunt acasa sa ma uit, abia pestw cateva zile.
Sper sa imi aduc aminte, pentru ca stiu ca era usor de folosit.

| cristi202 a răspuns:

Pina imi aduc aminte, poti sa incerci Bike 3D Configurator, de pe Google Play. Orice bicla ai avea, o poti construi, si in 3D, si sa ii dai si culoarea ce o doresti. Dar, na, e desigur mai mult si ceva mai complex decat ce vrei tu.

| cfrtobias explică (pentru cristi202):

Voiam sa ii modific culoarea la cadru doar o sa caut mai incolo, mersi