| ToțiPentruUnu99 a întrebat:

Hei! As vrea sa ma apuc de scrima si nu stiu unde sa fac,in ce cluburi(Bucuresti). Daca faceti sau stiti pe cineva unde face si e bun, imi puteti spune si mie? Eventual puteti sa-mi da-ti si un link, cum doriti. Multumesc

2 răspunsuri:
| Razwy123 a răspuns:

Incearca sa te inscrii la Steaua, e cel mai bun dupa parerea mea, am o colega de clasa care face acolo si a iesit campioana la Europene, si ea e dinamovistalaughing)

| Nickname1890 a răspuns:

Vezi la dinamo sau steaua.

Uite aici toate cluburile din tara cu numere de contact: http://frscrima.ro/fr-scrima/cluburi/

(GOOGLE- FOLOSESTE-L)