| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU,ieri la antrenamentul de la fotbal am lovit mingea din centrare cu capul, mai precis cu crestetul capului si mingea venea si tare si era si tare. Dupa ce am lovit gresit mingea am auzit un sunet si inca il aud cand alerg.Acum ma doare capul si il simt greoi. Sper sa nu fi facut hemoragie interna.Astept pareri.

3 răspunsuri:
| gggf a răspuns:

Spune-mi cam ce sunet

| sierra1 a răspuns:

De patru ori ai întrebat aceeași problemă cu mingea și capul tau. Ti-au răspuns multi binevoitori. Încep să cred că ai rămas cu sechele grave de la mingea aia și nu mai știi ce faci

| Sebastian1337 a răspuns (pentru gggf):

Un sunet pe care il aud incet si doar cand alerg