| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,dupa cat timp se moare de hemoragie interna? A facut o greseala la antrenament cand am lovit mingea cu crestetul capului si mingea era destul de tare si venea si destul de repede.Dupa am auzit un sunet cand alergam,dar acum nu il mai aud. Dupa ce am lovit mingea gresit m-a durut capul, nu mult.Astept pareri, sper sa nu fi facut ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Depinde si cat de mult sange iti curge, poti sin in 1-2 zile dacea ai hemoragie mare.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Pescuitul are mai putine asemenea accidente.winking

| Mirris a răspuns:

Numai doctorul iti poate spune concret daca ai ceva grav sau nu.Sanatate.

| Justusee34 a răspuns:

Du-te la Doctoru de familie sau la Spital cat mai repede nu mai sta. Ps nu cred ca ai hemoragie interna.

| JimJones a răspuns:

Ai sigur hemoragie interna, cerebral esti mort deja, dar, cu toate acestea, tie ti se pare ca esti inca viu. Nu te mai chinui!

| Sebastian1337 a răspuns (pentru JimJones):

M-am prins de ironie.E doar o contuzie care trece.Dar am zis sa intreb sa vad daca am patit ceva.Mai aud sunetul ala incet, nu asa tare ca ieri. (y)

| Sebastian1337 a răspuns (pentru JimJones):

Am prins ironia, dar mna, am intrebat sa fiu sigur.