| LaurPreda a întrebat:

Hei TPU spuneti-mi va rog foarte mult echipamentul de acasa,de deplasare, la portar la fel pentru echipa de fotbal FC STEAUA BUCURESTI.VA ROOG MULT DE TOOT. OFER 1 MILION DE FUNDE.

1 răspuns:
| Mihαi a răspuns:

Salut, Laur!
Daca te referi la componentele unui echipament de fotbal (de portar), acestea sunt: Ghete fotbal, jambiere, short (sau pantaloni lungi), tricou, manusi.
Daca doresti sa cumperi echipamente marca 'Steaua Bucuresti' intra aici: http://www.magazinsteaua.ro/ro/
O zi buna!