| LoveMusic14 a întrebat:

Vreau sa fac un sport (oricum le-am incercat pe toate) dar nu de performanța. Ceva care sa ajute la creșterea in inaltime si sa iti modeleze corpul foarte foarte frumos (ca a unui model) fara sa crești in masa musculară. Ce opțiuni am?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Fara sa cresti in masa musculara cum naiba sa-ti modelezi corpul?

Nu vezi ca te contrazici singur?

Ce vrei sa modelezi, grasimea?

| MariuS88c a răspuns:

Frate fara sa cresti masa musculara nu poti ce vrei sa practici somnul pe spate pentru ati modela grasimea?

Pentru a te inalta iti recomand inotul( este foarte sanatos in acelasi timp si te dezvolti repede, te inalti mult)
Te mai inalti mult si la baschet.
DAR o sa faci muschi intre timp pentru ca nu exista in afara de somnul pe spatelaughing) nimic in care sa nu cresti musculatura.

| RobertMoon a răspuns:

Iti recomand innotul iti modeleaza corpul frumos, dar cum naiba sa nu cresti in masa musculara? Vrei sa fi un slabanog inalt? Nu recomand basketul.

| amysavca a răspuns:

Basket si volei

| SiLaS a răspuns:

Cum naiba sa il modelezi fara masa musculara? Asa ai vazut tu modele schiloade? In legatura cu sportul iti recomand baschet, handball, volei