| nr7_9329 a întrebat:

Salut,caut niste vitamine pentru cresterea in inaltime, masa musculara si pentru efort mare.

Răspuns Câştigător
| Claunicks a răspuns:

Cu inaltimea e mai greu, depinde la ce varsta ai ajuns.
Daca esti in perioada de crestere, merge cu baschet, volei, inot... daca nu, nu mai cresti.
Daca vrei masa musculara fa sport, mananca corect, dormi cate ore se doarme si consulta niste site-uri de specialitate, gen, topculturism.ro pentru ca nu vei primi toate raspunsurile aici indiferent de cat ai intreba. De exemplu, poti lua un abonament la o sala de culturism unde au si piscina. Daca mai ai energie dupa, le poti face pe amandoua.