| Paraschiva_Plesca_1971 a întrebat:

Hello! Stiti cumva o aplicatie sau un site in care iti poti calcula caloriile arse prin exercitii?

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Pe play market sun o groază de aplicaţii pentru ce ai nevoie.

| DrGoogle a răspuns:

MyFitnessPal e the best!

| Otto19 a răspuns:

Uita-te la un youtuber ala iti poate spune aplicatile perfecte, care spun adevarul

| anonimaabcdefg a răspuns:

Nu chiar dar exista aplicatii cu exercitii fizice si ti se spune la fiecare ce parte a corpului o antreneaza si cate calorii arzi prin acel exercitiu dat de catre ei.