| Lukasssz a întrebat:

Hey fani ai fotbalului, cine credeti ca va castiga Euro? Eu cred ca Spania.

7 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Eu cred că Franța, deși aș vrea să câștige Italia, dar oricum mi se pare că acest Euro nu are farmec comparativ cu alte turnee finale din trecut.

| CIaudiu a răspuns:

La cum au decurs meciurile din Nations League si din meciurile deja jucate din grupele EURO, Belgia se prezinta intr-o forma excelenta si este o candidata la titlu. Eu personal tin cu Germania.

| CIaudiu a răspuns (pentru RobertMoon):

Vedem maine ce fac francezii in fata germanilor. big grin
Eu tin cu Germania.

| timidu89 a răspuns:

Franta

| Drimmero a răspuns:

Franta. La ce lot are nu au voie sa nu castige, nu au scuze. Sunt destule echipe puternice dar francezii au ceva in plus.

| Invictusman a răspuns:

Franța sau Belgia

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Clar Germania! HEIL!