| vlad89c a întrebat:

Hey ^-^ Peste 2 saptamani imi reintru in program care arata cam asa:
SALA: Luni, Marti, Joi, Vineri
INOT: Luni, Marti, Miercuri, Joi
E foarte solicitant dar vreau sa trag tare de mine.
Problema e ca o sa iau si proteine sa ma mai ingras, si trebuie sa le iau dupa antrenament si in timpul zilei. Cum sa le iau in zilele cu sala si cu inot? La sala ma duc de la 4 la 6, iar de la 8 la 9 inot. Daca le iau imediat dupa sala e vreo problema ca ma fortez din nou la inot?

4 răspunsuri:
| KilluaZoldyck a răspuns:

Prea te obosesti du-te la inot cand nu mergi la sala

| JohnnyBi a răspuns:

Proteina nu ingrasa. invata chimie. mananci mancare zilnic? atunci iei suplimente zilnic? logic

| FitnessTrainer a răspuns:

Daca obiectivul tau e sa cresti in masa musculara o sa iti fie destul de greu. Inotul poate fi considerat un exercitiu de tip cardio, iar antrenament la sala+inot nu e prea ok. In schimb, daca vrei sa faci definire e foarte ok.

| Cosmin86 a răspuns:

Proteine sa te ingrasi?

rolling on the floor rolling on the floor