| Andreicosmin11 a întrebat:

Hey salut TPU imi puteti recomanda niste exercitii pt dat jos purta si tatele.nu am nevoie la picioare deoarece am numai muschi...doar burta si sanii

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Prima data am crezut ca esti fata si nu puteam sa-mi explic de ce vrei sa slabesti la sani. laughing))))))
Revenind, cardio de orice fel. Sarituri, alergat, mers pe jos alert sau mergi la sala. Daca nu, cauta pe Youtube exercitii cardio si da-i bataie.
De asemenea, e important sa tii si un oarecare regim: sa eviti prajelile si grasimile ca astea se depun primele. Si mai ales, foarte important, sa bei MINIM 2L DE LICHIDE (fara sucuri din comert)

| IoanaaaaaaaaASDF a răspuns:

Dacavrei sa ai abdomenu' frumos incearca abdomene in fieare seaa si stai tot in pozitie de abdomene si aci cu picioarele incrucisari, sper sa simti...ca lucreaza.