| Eu1337 a întrebat:

am 13 ani, aproape 14, am 1.55 înăltime si as vrea sa ma apuc de sală ca să imi mai dezvolt fizicul. Ce ziceti oare se poate intampla ceva dacă mă apuc de la vârsta asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall!
Poti sa faci sala linistit daca stii ca suporti!
Un prieten de-al meu face sala de la varsta de 13 ani!
Incepi cu ce este mai usor!
Bafta!
Funda?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fugi copile de aici ca m-ai amuzat. Tu poate faci sala la sala pentru internet. La sala despre care spui tu nici macar nu te primesete. Cel putin la mine in oras nu primeste copii. Mai asteapta si asigura-te ca esti apt sa faci asta. Mai nou iti cere fisa de la medic ca nu suferi de boli la inima.

| AlexBossulThau a răspuns:

Poti sa faci linistit dqca te simti in stare sa te apuci succes!
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In unele cazuri poti sa nu mai cresti in inaltime....deci ai grija!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-i problema! http://www.csid.ro/......e-4950418/
Aceste sporturi dezvolta toti muschii. Sa nu iei porcarii de alea chimice pentru intarire. Sunt bune cat le iei si apoi arati ca dracu. Daca le iei mult iti distrug organele interne.

| MyNameIsJohnny a răspuns:

Da, poti, dar nu sa te apuci sa tragi de haltere si etc. La bicicleta, la sarituri, alergari, atat!

| Eu1337 explică:

Multumesc tuturor pentru răspunsuri!