| Ely3434 a întrebat:

:* Cine vine marti la meciul Steaua- Ludogorets? Ce scor credeti ca va fi? Sunt obligatorii tricourile negre ( de ce s-a adoptat acest obicei? ). Vom castiga? Dau fundita >:

Răspuns Câştigător
| sodobar a răspuns:

Din pacate nu pot sa ajung la meci, cred ca bate Steaua cu 2-0 si da Seseru o dubla laughing, n-am auzit de ce spui tu de tricourile negre.Forza Romania, forza Steaua

3 răspunsuri:
| Ely3434 explică (pentru sodobar):

A fost 1-0. Au ratat de multe ori :/ Dar e bine ca a castigat... Forta Steaua :*

| sodobar a răspuns (pentru Ely3434):

Importanta e calificarea, pacat ca nu o sa joace chipciu si nici de tanase nu se aud vesti prea bune dar lasa ca stie galca sa faca o echipa buna si fara ei doi, forta Steaua

| Ely3434 explică (pentru sodobar):

Da, ai dreptate :* Forta Steaua :*