| Laurentiu_4547 a întrebat:

Credeti ca Steaua va intoarce scorul in meciul cu Twente si se va califica sau cu ce scor se va termina meciul? ( parera mea e ca ca castiga steaua cu 3-1)

Răspuns Câştigător
| denisuk12 a răspuns:

Sper ca castige, sa ne calificam sa facem in ciuda la javre. Forta Steaua

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun ca steua ba bate drumul nu pe Twente

| Fizy93 a răspuns:

Sper sa castige! Si eu cred ca o sa bata dar nu stiu sa zic un pronostic... big grin

| maryus15 a răspuns:

Normal ca ii batem.nu conteaza scorul dar trebuie sa le dam peste 2-3 goluri sa castigam.ar fi mai greu sa dea si ei gol, dar e imposibil. jucam si la ei si mai conteaza si atmosfera.o sa fie un meci tare...FORTA STEAUA