| anonim_4396 a întrebat:

De la antrenamente ti se poate mari si mâna?

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

Depinde ce "antrenezi" si daca poti sa o faci cu ambele maini, altfel o sa ai o mana mai mare decat cealalta

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da, ți se face ca la uriași.

| AlynAlum a răspuns:

Te referi la palma si degete? Acelea se maresc indiferent de ce faci. Baietii de obicei au palmele si degetele de 2 ori mai mari ca femeile. Asa se dezvolta. Chiar daca mergi la sala sau nu se vor mari.

Daca te referi la maini adica brate, tricepși, bicepși, să fi sigur că se vor mări. big grin

O zi frumoasă

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de „antrenament".